CNC Güvenlik bölgesi alarmları

4800 ZONE : PUNCHING INHIBITED : 1 Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, zımba ile delmenin yasaklandığı 1 alanında bir delme komutu belirtildi.

4801 ZONE : PUNCHING INHIBITED 2 Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, zımba ile delmenin yasaklandığı 2 alanında bir delme komutu belirtildi.

4802 ZONE : PUNCHING INHIBITED : 3 Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, zımba ile delmenin yasaklandığı 3 alanında bir delme komutu belirtildi.

4803 ZONE : PUNCHING INHIBITED : 4 Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, zımba ile delmenin yasaklandığı 4 alanında bir delme komutu belirtildi.

4810 ZONE : ENTERING INHIBITED 1 :+X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 1 alanına girdi.

4811 ZONE : ENTERING INHIBITED 1 : —X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 1 alanına girdi.

4812 ZONE : ENTERING INHIBITED 2 : +X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 2 alanına girdi.

4813 ZONE : ENTERING INHIBITED 2 : —X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 2 alanına girdi.

4814 ZONE : ENTERING INHIBITED 3 : +X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 3 alanına girdi.

4815 ZONE : ENTERING INHIBITED 3 : —X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 3 alanına girdi.

4816 ZONE : ENTERING INHIBITED 4 : +X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 4 alanına girdi.

4817 ZONE : ENTERING INHIBITED 4 : —X Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 4 alanına girdi.

4830 ZONE : ENTERING INHIBITED 1 : +Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı X yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 1 alanına girdi.

4831 ZONE : ENTERING INHIBITED 1 : —Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 1 alanına girdi.
4832 ZONE : ENTERING INHIBITED 2 : +Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 2 alanına girdi.

4833 ZONE : ENTERING INHIBITED 2 : —Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 2 alanına girdi.

4834 ZONE : ENTERING INHIBITED 3 : +Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 3 alanına girdi.

4835 ZONE : ENTERING INHIBITED 3 : —Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 3 alanına girdi.

4836 ZONE : ENTERING INHIBITED 4 : +Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, artı Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 4 alanına girdi.

4837 ZONE : ENTERING INHIBITED 4 : —Y Bir güvenlik bölgesi kontrolü yürütülürken, eksi Y yönünde hareket eden bir makine, girişin yasaklandığı 4 alanına girdi.

4870 AUTO SETTING FEED ERROR : Güvenlik bölgesi ilerleme hızı otomatik ayarı, parametre değerinden (No. 16538, No. 16539) farklı.

4871 AUTO SETTING PIECES ERROR : Güvenlik bölgesi otomatik ayarında, güvenlik bölgesi parçaları doğru değil. Ya da konum saptayıcısı hatalı, lütfen makine üreticisine bildiriniz.

4872 AUTO SETTING COMMAND ERROR : Güvenlik bölgesi ayarı komutuyla (G32) birlikte M kodu, S kodu ya da T kodu belirtildi. Dişleme modunda, yarıçap kompanzasyonunda, dönüş modunda ya da ölçeklendirme modunda G32 belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.