Mutlak pulse coder (APC) alarmı

300 APC alarm: nth–axis origin return n—inci eksen (n=1 —8) içinmanüel olarak referansa gitme işlemi gerekli.

301 APC alarm: nth–axis communication n—inci eksen(n=1 —8) APC iletişim hatası. Veri iletiminde hata Olası nedenler, arızalı bir APC, kablo veya arabirim modülü olabilir.

302 APC alarm: nth–axis over time n’inci eksen (n=1 —8) APC süre aşımı hatası. Veri iletiminde hata. Olası nedenler, arızalı bir APC, kablo veya arabirim modülü olabilir.

303 APC alarm: nth–axis framing n—inci eksen(n=1 —8) APC çerçeveleme hatası. Veri iletiminde hata. Olası nedenler, arızalı bir APC, kablo veya arabirim modülü olabilir.

304 APC alarm: nth–axis parity n’inci eksen (n=1 — 8) APC eşlik hatası. Veri iletiminde hata. Olası nedenler, arızalı bir APC, kablo veya arabirim modülü olabilir.

305 APC alarm: nth–axis pulse error n’inci eksen (n=1 — 8) APC darbe hatası alarmı. APC veya kablo arızalı olabilir.

306 APC alarm: nth–axis battery voltage 0 n’inci eksen (n=1 — 8) APC pil voltajı, verilerin tutulamayacağı kadar düşük bir düzeye indi. APC alarmı. Pil veya kablo arızalı olabilir.

307 APC alarm: nth–axis battery low 1 n’inci eksen (n=1 — 8) ekseni APC pil voltajı pilin yenilenmesi gereken bir düzeye erişir. APC alarmı. Pilideğiştiriniz.

308 APC alarm: nth–axis battery low 2 n’inci eksen (n=1 — 8) APC pil voltajı, pilin yenilenmesini gerektiren bir düzeye ulaştı (gücün kapalı (OFF) olduğu zamanlar dahil). APC alarmı. Pili değiştiriniz.

309 APC ALARM: n AXIS ZRN IMPOSSIBL : Önce motoru bir veya daha fazla kere döndürmeden orijine geri dönüş girişiminde bulunuldu. Orijine geri dönmeden önce, motoru bir veya daha fazla kere döndürünüz ve sonra gücü kapatınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.